craftedserver.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
craftedserver.tk

Spletna stran serverja: craftedserver.tk!


You are not connected. Please login or register

grifanje in izdajanje

2 posters

Go down  Sporočilo [Stran 1 od 1]

1grifanje in izdajanje Empty grifanje in izdajanje Sob Apr 13, 2013 11:26 am

gapec



Danes okoli 13h ure sem prišel na server in videl moji hišo narejeno pred enim tednom popolnoma pogrifano. zaščitil je nisem ker takrat nisem imel dovolj denarja, med tednom pa nisem imel časa za MC.
Danes ko pa sem vprašal če je kakšen admin online, se je javil Zblokasnajper in se želel portati k meni. Pripeljal je še Thx22(o številki po nicknameu nisem prepričan) in sta mi potem govorila naj razdrem skrinje da jih bosta resetala pa neke bedarije...

Potem je prišel še lovrojohncena in začel odkrito grifat hišo naprej. Vmes ko sem mu to želel preprečiti me je frajer Thx22 z iron oklepom in vsem tem ubil.
Prosim za kazni in vse to, kajti to je pa res bullshit da se eni izdajajo in grifajo itd. Kvari igro...

2grifanje in izdajanje Empty Re: grifanje in izdajanje Sob Apr 20, 2013 7:07 am

Admin

Admin
Admin

gapec je napisal/a:Danes okoli 13h ure sem prišel na server in videl moji hišo narejeno pred enim tednom popolnoma pogrifano. zaščitil je nisem ker takrat nisem imel dovolj denarja, med tednom pa nisem imel časa za MC.
Danes ko pa sem vprašal če je kakšen admin online, se je javil Zblokasnajper in se želel portati k meni. Pripeljal je še Thx22(o številki po nicknameu nisem prepričan) in sta mi potem govorila naj razdrem skrinje da jih bosta resetala pa neke bedarije...

Potem je prišel še lovrojohncena in začel odkrito grifat hišo naprej. Vmes ko sem mu to želel preprečiti me je frajer Thx22 z iron oklepom in vsem tem ubil.
Prosim za kazni in vse to, kajti to je pa res bullshit da se eni izdajajo in grifajo itd. Kvari igro...


Grifanje je vsekakor dovoljeno, izdajanje ni. Prosil bi te če naslednjič pošlješ kakšen screenshot na

[Only admins are allowed to see this link]

Lp

https://craftedserver.forumsl.net

Nazaj na vrh  Sporočilo [Stran 1 od 1]

Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu